Yeni CD: Best Of Tuluyhan

Yeni CD: Best Of Tuluyhan

2017 yılı Ocak ayında çıkan albümde Tuluyhan Uğurlu’nun Senfoni Türk, Akdeniz, Dünya Başkenti İstanbul, Beyazıt’ta Zaman, sonsuza Kadar İstanbul albümlerinden derlediği eserleri yer alıyor. Albüm DMC etiketiyle satışa sunuldu. 1. Gelecek... Yazının Devamı »
Sonsuza Kadar İstanbul

Sonsuza Kadar İstanbul

SONSUZA KADAR İSTANBUL: DMC etiketiyle Ağustos 2010’da satışa sunulan Sonsuza Kadar İstanbul’un tüm besteleri yine Tuluyhan Uğurlu’ya ait. Albüm 2006 yılında çıkan Dünya Başkenti İstanbul’un devamı niteliğinde.... Yazının Devamı »
Akdeniz

Akdeniz

AKDENİZ: Tuluyhan Uğurlu’nun 2009 yılında satışa çıkan Akdeniz isimli albümü, Akdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği ASCAME’nin 25. yılı için İstanbul Ticaret Odası’nın katkılarıyla hazırlandı. Tümü kendi... Yazının Devamı »
Dünya Başkenti İstanbul

Dünya Başkenti İstanbul

DMC etiketiyle Mart 2006’da Türkiye ve dünyada satışa sunulan Dünya Başkenti İstanbul, İstanbul’da Rumelihisarı’nda doğup büyüyen, erken yaşta eğitim için Viyana’ya gidip, 14 yıl doğduğu kente hasret yaşayan Tuluyhan Uğurlu’nun... Yazının Devamı »
Senfoni Türk

Senfoni Türk

Seslendirenler: Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası, Kültür Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu saz sanatçıları ve Mehter takımı DMC/ 2002 Temmuz Büyük Türkiye Senfonisi, diğer adıyla Senfoni Türk, Tuluyhan Uğurlu’nun... Yazının Devamı »
Beyazıt’ta Zaman

Beyazıt’ta Zaman

Beyazıt’ta Zaman” projesi Şişli ve Gayrettepe Soroptimist Dernekleri aracılığı ile tarihi Beyazıt Kütüphanesi’ni Islah Projesi çerçevesinde Beyazıt Devlet Kütüphanesi’nde verdiği konserle oluştu. Dönemin Kültür... Yazının Devamı »
Şehrin Gözyaşları

Şehrin Gözyaşları

ŞEHRİN GÖZYAŞLARI: Yaşadığımız büyük depremin ardından hazırlanan eserde Tuluyhan Uğurlu depremi farklı açılardan ele almaktadır. Dramatik biçimde başlayan eser daha sonra her şeye rağmen yaşamak sorunda kalan insanın umutlarını... Yazının Devamı »
Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri

Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE GÜNEŞİN ASKERLERİ: Tuluyhan Uğurlu’nun Cumhuriyet’in 75. yılı için hazırladığı eser 21 bölümden oluşuyor ve eserde Atatürk ve Kurtuluş Savaşı anlatılıyor. Eser Profilo Bosch sponsorluğunda hazırlandı.... Yazının Devamı »
Kutsal Kitaplardan Ayetler

Kutsal Kitaplardan Ayetler

KUTSAL KİTAPLARDAN AYETLER 2: İstanbul Kanatlarımın Altında ile Türkiye’de fırtına gibi esen Tuluyhan’dan yeni bir albüm istenir ve sanatçının yurt içi ve dışında verdiği son konserlerden canlı bir albüm daha yapılır.... Yazının Devamı »
İstanbul Kanatlarımın Altında

İstanbul Kanatlarımın Altında

İSTANBUL KANATLARIMIN ALTINDA: Tuluyhan Uğurlu, Ankada’da yedek subay olarak vatani görevini yaparken, film müziğinin senaryosu gelir ve daha film çekilmeden Tuluyhan müziği bitirir. Film müziğinin stüdyo aşamasında Kudsi Ergunar... Yazının Devamı »
© 2017 Tuluyhan Ugurlu Resmi Web Sitesi ·